Elektryk Leszno

Wybierz specjalistów, którzy zajmą się twoją instalacją elektryczną fachowo.

Elektryk Leszno - Oferta

Nowe
Instalacje

Usługi
Elektryczne

Naprawy
Instalacji

Modernizacja
Instalacji

Montaż
Osprzętu

Montaż
Oświetlenia

Realizacje

Sprawdź kilka z naszych wybranych realizacji, aby przekonać się o jakości, jaką reprezentujemy.

Elektryk Leszno

Zapraszam do lektury strony internetowej i skorzystania z oferty. Usługi elektryczne to branża, w której działam od lat, od początku istnienia firmy elektryk Leszno oferując klientom szeroką gamę usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo zarówno takie usługi jak podłączanie płyt indukcyjnych i innych urządzeń elektrycznych, pomiary elektryczne, sprawdzanie i naprawa instalacji elektrycznych. Oferuję również zakładanie instalacji elektrycznych od podstaw lub wymienianie w całości lub w części.

Działam w Lesznie, nie oznacza to jednak, że nie podejmuje się realizacji usług poza miastem. Chętnie dotrę nawet w odległe miejsca i szybko oraz tanio wykonam zlecone prace.

Elektryk Leszno to dobry wybór. Od początku istnienia mojej firmy podchodzę profesjonalnie do każdego zlecenia, bez względu na jego stopień trudności czy wartość. Dla mnie nie ma lepszych i gorszych klientów czy zleceń, których podejmuje się mniej chętnie. Z przyjemnością podejmę się realizacji zarówno drobnych napraw elektrycznych jak i montażu skomplikowanych instalacji elektrycznych w dużych obiektach.

Instalacje Elektryczne Leszno

Od początku działania, dużą uwagę przywiązuje do sensownego wyceniania moich usług, starając, się by klient płacił za nie możliwe najmniej. Z tego między innymi powodu przy nietypowych zleceniach warunki wynagrodzenia zawsze ustalam indywidualnie i nie zmieniam ich w trakcie pracy, dzięki czemu klient doskonale wie z jakimi kosztami musi się liczyć. Materiały, konieczne do pracy może kupić klient, jeśli jednak nie chce lub nie potrafi wybrać potrzebnych, bez dodatkowych kosztów, sam dokonam zakupów, przedstawiając rzecz jasna klientowi rachunki.

Działam legalnie. Na wszelkie moje usługi mogę wystawić rachunek lub fakturę. Jeśli jest taka potrzeba, chętnie też podpisuje umowy na wykonanie prac, w których w porozumieniu z klientem i jasno określam zakres prac, czas ich zakończenia a także oczekiwane wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań. Odpowiem na wszystkie wątpliwości i przedstawię ofertę, która – mam nadzieję – spotka się z pełną Państwa akceptacją.