Elektryk Gniezno

Wybierz specjalistów, którzy zajmą się twoją instalacją elektryczną fachowo.

Elektryk Gniezno - Oferta

Nowe
Instalacje

Usługi
Elektryczne

Naprawy
Instalacji

Modernizacja
Instalacji

Montaż
Osprzętu

Montaż
Oświetlenia

Realizacje

Sprawdź kilka z naszych wybranych realizacji, aby przekonać się o jakości, jaką reprezentujemy.

Elektryk Gniezno

Nikt nie lubi niespodziewanych awarii prądu we własnym domu, a już tym bardziej w biurze lub innym miejscu pracy. Generuje to bardzo wiele negatywnych skutków takich jak niemożność wykonania swoich obowiązków czy przestoje w linii produkcyjnej, a to pociąga za sobą również straty materialne. W takich sytuacjach nie wahaj się wezwać elektryka Gniezno.

Kompleksowe usługi elektryczne

Elektryk Gniezno to kompleksowa oferta dotycząca Twojej instalacji elektrycznej. Tutaj zostanie wykonany profesjonalny projekt instalacji do nowo powstającego domu, a następnie wdrożony na miejscu z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej jakości materiałów. Prace wykonywane są przez osoby z długoletnim doświadczeniem w branży elektrycznej, z odpowiednimi uprawnieniami oraz z pomocą specjalistycznych urządzeń. Poza tym to także przeglądy oraz modernizacje i wymiany starych instalacji, które generują awarie i mogą stanowić zagrożenie dla użytkujących je osób.

Instalacje Elektryczne Gniezno

Bezpieczny i funkcjonalny dom

W zakres usług elektrycznych wchodzą także montaże różnorodnych rozwiązań i systemów, które sprawią, że mieszkanie czy praca w danym budynku będzie przebiegała bezpieczniej, sprawniej i wygodniej. Są to między innymi instalacje odgromowe, systemy alarmowe, domofony i wideodomofony, efektowne i funkcjonalne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, np. tarasów, ogrodów i całej posesji, niezbędne okablowania i podłączanie oraz montaż innych systemów i urządzeń, które przeprowadzać może tylko osoba z uprawnieniami SEP.

Konserwacje i przeglądy

Jeżeli potrzebujesz regularnych przeglądów i konserwacji swojej instalacji elektrycznej, np. w domu, instytucji lub zakładzie pracy, to elektryk Gniezno również podejmuje się takich zadań. Wykona także niezbędne pomiary elektryczne oraz przybędzie pod wskazany adres w przypadku niespodziewanej awarii instalacji elektrycznej, aby usunąć usterkę. Oferta współpracy kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, instytucji, deweloperów czy spółdzielni mieszkaniowych.